Понедельник
06.05.2024
15:55

Главная » 2014 » Февраль » 13

12 февраля на футбольном поле  «Артека» в пгт Гурзуф, при летней почти температуре + 14 состоялся очередной контрольный матч аграриев с ялтинской "Жемчужиной".  Смотря на фото (из сайта ПФК "УКрАгроКОм") можно сказать, что это не Крым, а больше похоже   Турцию -тепло, зелено...  Вот кто выиграл в плане погоды и экономии средств.

ПФК «УкрАгроКом» уже в первом тайме доказал свое превосходство над хозяевами., обыграв представителей ЮБК со счетом 3:0. Все голы были забиты в первом тайме ... Читать дальше »

Просмотров: 490 | Добавил: wernega | Дата: 13.02.2014 | Комментарии (0)

Іван Мельник, 13. 02.14, 18.20

25 років минає з того дня коли радянські війська залишили територію Афганістану. Залишилися  в минулому  довгі 10 років жорстокої та підступної війни. Напередодні вшанування 25- ... Читать дальше »

Просмотров: 501 | Добавил: wernega | Дата: 13.02.2014 | Комментарии (0)

У вчорашньому першому на турецькій землі контрольному матчі підопічні Володимира Шарана здобули перемогу над казахським "Атирау" з рахунком 2:1. Голи в у нашій команді забивав Р.Локтіонов. Спочатку довелося відграватися, бо суперник першим відкрив рахунок. Це сталося на 32-й хвилині матчу, хоча першими повинні були забивати олександрійці ще на 27-й хв. гри, після зупинки недозволеним прийомом Поляруса, пенальті взявся виконувати Грицук, але голкіпер переграв нашого пенальтіста. Нашим футболістам - другому складу довелося досить таки багато часу, щоб віднайти потрібний шлях до воріт суперника. Найбільш вдалим та вправним у кінцевих атаках виявився наш нападник Локтіонов, який на 77-й хв. поєдинку зрівняв рахунок. Він же на 84-й хв. знову виявися в даний момент у тій точці, звідки і пробив влучно, вивівши команду вперед.

ПФК "Олександрія" зіграв двома складами. Перш ... Читать дальше »

Просмотров: 416 | Добавил: wernega | Дата: 13.02.2014 | Комментарии (0)