02:00

Главная » 2014 » Февраль » 13 » Перша перемога на турецькій землі
19:51
Перша перемога на турецькій землі
   У вчорашньому першому на турецькій землі контрольному матчі підопічні Володимира Шарана здобули перемогу над казахським "Атирау" з рахунком 2:1. Голи в у нашій команді забивав Р.Локтіонов. Спочатку довелося відграватися, бо суперник першим відкрив рахунок. Це сталося на 32-й хвилині матчу, хоча першими повинні були забивати олександрійці ще на 27-й хв. гри, після зупинки недозволеним прийомом Поляруса, пенальті взявся виконувати Грицук, але голкіпер переграв нашого пенальтіста. Нашим футболістам - другому складу довелося досить таки багато часу, щоб віднайти потрібний шлях до воріт суперника. Найбільш вдалим та вправним у кінцевих атаках виявився наш нападник Локтіонов, який на 77-й хв. поєдинку зрівняв рахунок. Він же на 84-й хв. знову виявися в даний момент у тій точці, звідки і пробив влучно, вивівши команду вперед.

ПФК "Олександрія" зіграв двома складами. Перший тайм: Зарубін, Сухоцький, Імереков, Запорожан (к/к), Шендрік, Кіча, Старенький, Грицук (Зейналов, 30), Озарків, Полярус, Іващенко.
Другий тайм: Леванідов, Басов, Сидоренко, Бичков, Голенков, Чорній, Гуськов, Банада, Локтіонов, Коломоєць.