Вторник
30.04.2024
18:53

Главная » 2014 » Ноябрь » 08

Матч для В.Шарана та його підопічних розпочався в Чернігові не на користь гостей. Вже на 16-й хв. Кондратюк забиває м’яч у ворота «Олександрії». А вже на 20-й хв. Кривоносов призначає пенальті у ворота олександрійців. Дякувати  долі Картушову не вдалося забити – на заваді стала хрестовина.  Та що ж це робиться,  той же Кондратюк вже на 40-й хв. поєдинку подвоює рахунок. Ось вам і футбол!

Другий тайм  розпочався з атак олександрійців, бо в перерві  головний тренер, безумовно, що зробив певні корегування… На 63-й хв. Імереков скоротив  рахунок у матчі, та колишній екс-гравець «Олександрії»  Козак через 10 хвилин  довів рахунок до 3:1 на користь чернігівчан.

Перша поразка лідера.Як бачимо, міцним виявився чернігівський г ... Читать дальше »

Просмотров: 379 | Добавил: wernega | Дата: 08.11.2014 | Комментарии (0)

Император Николай II и принц греческий Николай веселятся

И.Стали развлекается

Владимир Путин со школьными друзьями

Встреча Чарли Чаплина  с Махатм ... Читать дальше »

Просмотров: 492 | Добавил: wernega | Дата: 08.11.2014 | Комментарии (0)

Сьогодні  розпочнеться 16- й тур з футболу серед команд першої ліги. Лідер першості ФК «Олександрія»  відбув до Чернігова, щоб сьогодні, 8 листопада о 14. 00 зіграти  матч  вже другого кола з місцевою «Десною».  Нагадаємо читачам, що в першому колі  першого туру 24- го Чемпіонату  27 липня наші земляки приймали чернігівчан вдома. На першій хвилині гол у ворота гостей забив в С.Старенький. Гості на 59-й хв. – В.Мельник зрівняв рахунок.  Та воля до перемоги була  вагомішою в «Олександрії». На 90+6 хв. цього адреналінового поєдинку В.Грицук  приніс  нашій команді перші 3 переможні очки, що стали в подальшому фартовими.  Звісно, що «Десна», яка займає 8-ме місце з 20-ма очками,  відстаючи від наших землякі ... Читать дальше »

Просмотров: 438 | Добавил: wernega | Дата: 08.11.2014 | Комментарии (0)