14:14

Главная » 2014 » Октябрь » 19

Завершився 13-й тур 24-го Чемпіонату з футболу серед команд першої ліги.

Вдруге поспіль «Олександрія»  втрачає очки. Цього разу аутсайдер – чернівецька «Буковина»  відібрала 2 очка.

Дивує своєю грою тернопільська «Нива» , яка  в гостях  поглумилася над «Гірником - Спорт» - перемігши одного із претендентів на лідерство. Досвідчений Дурай  на 21- й хв. відкрив рахунок. Господарям  не вистачило 70 хв., щоб зрівняти рахунок, бо ще й  25-ої хв. господарі грали в меншості. Був вилучений Герасимець.

«Динамо-2» переграло  вдома  «Суми» - 2:1. Голи забивали у першому таймі  Гемега на 31-й хв., Савченко на 38-й. А другому таймі  Каськів на 57-й хв. сквитав один м`яч.

«Полтаві» по ходу матчу  довелося двічі і ... Читать дальше »

Просмотров: 451 | Добавил: wernega | Дата: 19.10.2014 | Комментарии (0)

Олександрія, вірніше її ентузіасти, колишні і сьогоднішні  мото- та автокросмени Володимир Крисько та Сергій Вялих останні роки проводили велику роботу по відновленню проведення  чемпіонатів ( його етапів)  України  автокросу  на «Вербовій Лозі».  Вкладали душу і власні кошти на облаштування траси , яка б дала право проводити змагання подібного гатунку.