22:34
Одні втрачають- інші знаходять свою гру

Завершився 13-й тур 24-го Чемпіонату з футболу серед команд першої ліги.

Вдруге поспіль «Олександрія»  втрачає очки. Цього разу аутсайдер – чернівецька «Буковина»  відібрала 2 очка.

Дивує своєю грою тернопільська «Нива» , яка  в гостях  поглумилася над «Гірником - Спорт» - перемігши одного із претендентів на лідерство. Досвідчений Дурай  на 21- й хв. відкрив рахунок. Господарям  не вистачило 70 хв., щоб зрівняти рахунок, бо ще й  25-ої хв. господарі грали в меншості. Був вилучений Герасимець.

«Динамо-2» переграло  вдома  «Суми» - 2:1. Голи забивали у першому таймі  Гемега на 31-й хв., Савченко на 38-й. А другому таймі  Каськів на 57-й хв. сквитав один м`яч.

«Полтаві» по ходу матчу  довелося двічі і відігруватися, і  вести в рахунку. На гол Піднебенного на 6- й хв. Насібулін на 22-й зрівнює,  Соломка ( екс- футболіст «ОлександріЇ» та «УкрАгроКому»)  виводить свою команду вперед, та  знову Піднебенний на  44- й хв. зрівнює рахунок. Сомов у другому таймі виводить вже миколаївців вперед та Соломка на 85- й хв. з пенальті  зрівнює рахунок – 3:3.  У полтавчан був шанс з 83-ої хв. і перемогти,бо грали в більшості. Був вилучений Загинайлов  у гостей.

Кіровоградська «Зірка» повела в рахунку вже на 22-й хв.  точному удару Акименка, котрий на 48-й хв. подвоїв рахунок. Ще  в кінці першого тайму за другу жовту картку з поля був вилучений  Ільяшов  з «Гірника». Треба  віддати силі волі гостей , які  не знітилися.а пішли вперед, будучив меншості і змогли довести матч до нічийного. Спочатку Буряк на 58- й хв. скорочує рахунок у матчі, а Сітало   на 65- й хв. зрівнює – 2:2.

Дніпродзержинська «Сталь»  впевнено крокує за «Олександрією» - потихеньку наближаючись- скорочує розрив в очках. Цього разу  «сталевари»  з мінімальним рахунком  здолали «Десну».

Найкраще в останніх  турах  виглядає «Нафтовик-Укрнафта», який  виграв у свого сусіда – алчевської «Сталі» - 2:1. Екс- гравець  «УкрАгроКому» - Шестаков на 25-й хв. відкрив рахунок, Сондей на 74-й закріпив, та гості лучному удару Єрмакова скоротили рахунок. Напевно, що найгірші  показники в «Геліоса», який з третього місця скотився на 7- му сходинку турнірної таблиці, програвши з мінімальним рахунком  Тернополю». Семенець на 60-й хв. приніс перемогу господарям.

Сьгоднішній відрив від лідера – «Олександрії» складає 9 пунктів.