11:49

Главная » 2016 » Сентябрь » 5 » Цьогорічна рівновага
15:42
Цьогорічна рівновага

Щоб не втрати фізичні кондиції та награні комбінації, ФК «Олександрія» вчора  провів товариський матч з полтавською «Ворсклою»  в Полтаві. Гра проходила на рівних, але господарі були більш точними  при  завершенні своїх атак, що дало їм змогу здобути перемогу з рахунком  2:1. У  господарів перший гол забив Чесноков на 10-й хв. У другому таймі на 70-й хв. своє слово сказав новобранець полтавчан Пилявський. Та вже за 5 хв. поготів наш захисник Шендрік зумів сквитати один м’яч. Ця гра відбулася за перерви в чемпіонаті України, що викликана  участю збірної України у відбірковому поєдинку ЧС- 2018 зі збірною Ісландії.

Нагадаємо, що в другому турі  ЛІГА-ПАРІ-МАТЧ олександрійці перемогли  «Ворсклу» з рахунком  3:2 (Старенький, 14, Запорожан, 16, пенальті,  Грицук, 37, - Коломоєць, 25, Хльобас, 57 - у полтавчан.