22:49

Главная » 2014 » Август » 2 » Здобутки команд після 2-го туру
23:33
Здобутки команд після 2-го туру

Завершився 2-й тур в першій лізі. Сказати, що він був не цікавим  - не можна. Він в деякій мірі  став по результатах кількох поєдинків несподіванкою. Виділити можна поєдинок між командами  «Нафтовик-Укрнафта» - «Гірник-Спорт», що завершився перемогою дебютанта першої ліги з Комсомольська. «Гірники» впевнено здолали одну з найстабільніших команд, сильного суперника для всіх, без виключення, команд. Три голи – це серйозна заявка комсомольчан на те, що ця команда вміє забивати. Андрієвський та Кірієнко наприкінці першого тайму відзначилися голами, а на 67-й хвилині Герасимець поставив тверду крапку  в поєдинку. І це при тому, що «гірники»  перебували в гостях. «Олександрія» добре знає, як важко  відбирати очки в охтирчан, коли вони грають вдома. У наступному,  3-му турі, 10 серпня (згідно календаря) олександрійці будуть приймати в себе «Нафтовик-Укрнафта». Це буде надзвичайно  цікавий поєдинок - гостям втрачати на старті очки не бажано. І на Шарана Колесник налаштує  команду на відбір очок.

Наші земляки - кіровоградці, ведучи в матчі з «Полтавою», вже на 12-й хв. Чічіков забив гол у ворота полтавчан. Та недовго «грав оркестр марш», і вже на 30-й хв. гравець «Полтави» Фомич зрівняв рахунок. Так цей рахунок не змінився і до завершення поєдинку - 1:1.

І з несподіваним результатом завершився матч у Києві, де «Динамо-2» приймав алчевську «Сталь». «Дубль» оформив в першому таймі  на протязі 5 ігрових хвилин ( 22 та 27 хв.) Хобленко. На 38-й хв. колишній екс-нападник «Олександрії» Локтіонов скоротив рахунок у матчі, але в кінці гри Мякушко та ще один екс-гравець нашої команди Полярус довели рахунок до 4:1 на користь киян.

«Десна» «розписала» нічию з «Сумами». Ще два новачки ліги, земляки: дніпродзержинська «Сталь» та криворізький «Гірник» також розійшлися мирно - 1:1.

Матчі за участю тернопільських команд перенесені, як перенесено матч «Буковина» -МФК «Миколаїв».

Ось як виглядає турнірна таблиця  станом на 2-е серпня 2014 року. Стовідсотковий, максимальний  набір очок  вдалося здобути олександрійцям та нашим найближчим  географічним сусідам – «гірникам» з Комсомольська Полтавської області. Найгірше турнірне становище  в охтирчан. Забитих м`ячів - нуль, а пропущених - 5 (скільки ж у алчевської "Сталі", - авт.).  Вже після 5-го туру можна буде визначити найбільш вірогідних лідерів та аутсайдерів першого кола.