Архив записей
Главная » 2015 » Февраль » 23 » Гра є - бажані рахунки чекаємо навесні
11:53
Гра є - бажані рахунки чекаємо навесні

ФК "Олександрія" продовжує свій навчально-тренувальний збір в Туреччині. Після дводенного відпочинку наша команда переїхала до Белєка в готель "TITANIC DELUXE BELEK". Протягом 8 днів наші земляки проведуть 4 поєдинки: 21 лютого - ФК "Заглємбе" (Польща), 23 лютого - ФК "Металіст" (Харків), 25 лютого - "Жетису (Казахстан) та 27-го - суперника ще не визначено.

Традиційними спаринг-партнерами за останні кілька років вже стали матчі з польськими командами. Зокрема, на слуху команда польська  «Заглємбе», казахський клуб «Жетису», «Атирау».

В останньому протистоянні ФК "Олександрія" - "Заглємбе" - 1:2 (1:0) наша команда поступилася полякам.

ФК "Олександрія":
1 тайм: Новак, Басов, Шендрік, Ломко, Голенков, Сухоцький, Леонов, Запорожан - к/к, Грицук, Чорній, Коломоєць.
2 тайм: Леванідов, Шендрік, Микицей, Ломко (Чепурненко, 72), Старенький (Гуськов, 72), Бідловський, Степанюк, Мягков, Банада, Пономар, Іващенко.
Голи: А.Голенков - ??
Ще одну товариську зустріч провели наші земляки на турецьких зборах. На жаль, олександрійці не змогли переграти польських суперників, хоча всі шанси для цього були. Вже в дебюті зустрічі А.Голенков був найспритнішим у штрафному майданчику суперника і зумів відзначитись. Після цього "Заглємбе" відповіли дуже гострою атакою, але команду врятував А.Новак. В першому таймі подвоювати перевагу мав Ю.Коломоєць, вийшовши віч-на-віч з воротарем, але він не використав свій шанс.
Таким чином перший тайм закінчився за мінімальної переваги олександрійців.
В другому таймі полякам дуже швидко вдалось відновити рівновагу. Після помилки у захисті гравець "Заглємбе" опинився на самоті перед воротами і без вагомих зусиль переграв В.Леванідова. А вже під завісу зустрічі поляки вийшли вперед. Атака правим флангом закінчилась потужним ударом в ствір воріт, на який В.Леванідов не зумів зреагувати.
Сьогодні,  23 лютого, ФК "Олександрія" проведе наступний спаринг. Суперником нашої команди буде харківський "Металіст".

Нехай результат не нашу користь. Бажаний результат  чекаємо навесні.