03:49

Главная » 2015 » Июль » 20 » Чергова перемога Д.Криська
12:47
Чергова перемога Д.Криська

На третьому етапі Чемпіонату України по автомотокросу та  на 2-му  етапі Кубка України по автокросу, що  відбулися 18-19 липня на трасі в с. Опитному під Дніпропетровськом серед 47 спортсменов з Києва, Запоріжжя, Мелітополя, Харкова, Одеси, Олександрії, Полтави, Кіровограда, Кременчука, Жовтих Вод, Вінниці, Чернівців та Дніпропетровська, золоту нагороду для Олександрії здобув кандитат в майстри спорту Диніїл Крисько. Тренує талановитого спортсмена його батько, колишній мотокросмен Володимир  Крисько.

За команду Олександрії виступали кандидат у майстри  спорту Даниїл Крисько (міни-баггі з об’ємом двигуна до 210 см3) та майстер спорту Сергій Вялих (баггі до 1600 см 3).

Д.Крисько здобув золоту нагороду - виборов перше місце в групі "старші юнаки". Він виграв 2 фінальних заїзди з 3-х, і при цьому обійшов чинного чемпіона Украины-2014 Д.Антошина з Маріуполя.

Відомий олександрійський  автомотогонщик Сергій Вялих, на жаль, потрапив в аварію і вибув з подальшої участі в гонках.