Главная » 2015 » Май » 15

Поспішають ремонтники дорог, щоб до Дня Олександрії відремонтувати найбільш проблемні ділянки автошляхів міста. 35 найбільш експлуатованих доріг міста повинні бути приведені до ладу підрядним підприємством "Промбудсервісальянс". Сьогодні асфальтували вул. Червоноармійську в напрямку податкової інспекції, а вчора вул. Червонокозачу, від перехрестя з пр.Леніна і Садової (особливо великі об’єми  потребують навпроти дитячої лікарні, де стічні води, через причину забиття ливнівки, після дощу утворюють озеро. Це останні два дні роботи автошляховиків.

І.Мельник

Просмотров: 1324 | Добавил: wernega | Дата: 15.05.2015 | Комментарии (0)

15 травня ФК «Олександрія» зіграв виїзну гру проти київського «Динамо-2». В пропущеному 12- му турі (11 жовтня 2014, перше коло), що був зіграний 9 квітня поточного року, підопічні  В.Шарана дуже легко розібралися з командою В.Євтушенка, перемігши киян з рахунком 4:0. А в 27-му турі боротьба велася  дуже жорстка, бо вже на 8-й хв. з поля був видалений динамівець І.Трубочкін за фол останньої надії. Та, на превеликий жаль, В.Грицук не зумів реалізувати пенальті – не переграв голкіпера господарів. Не змогли наші земляки переграти в першому таймі 10 гравців "Динамо-2". На жаль, трансляція матчу була відсутня. Тому, ми можемо тільки здогадуватися, як уміло трималися на полі кияни.
  У другому таймі тренер олександрійців В.Грицука  змінив на Д.Леонова, на 58-й хв. Р.Степанюка - на В.Бідловського, а на 6 ... Читать дальше »

Просмотров: 1800 | Добавил: wernega | Дата: 15.05.2015 | Комментарии (2)