14:45

Главная » 2014 » Ноябрь » 9 » Тур несподіванок – 5 «дублів»
23:40
Тур несподіванок – 5 «дублів»

І справді 16- й тур став туром несподіванок. Перша - поразка лідера. Друга - наступальний хід "Тернополя" зупинив один із аутсайдерів( до цього поєдинку) - "Гірник".Третя - перша перемога "Буковини"  і четверта - зафіксовано 5 "дублів".

«Гірник-Спорт» розпочав матч проти своїх земляків не досить вдало. Вже на 8-й хв. Бутенін – гравець «Полтави» (вихованець київського «Динамо-2»)  відкриває рахунок.  Корольков  на  12-й хв. зрівняв рахунок, а на 73-й хв. він же  приніс перемогу комсомольчанам, оформивши «дубль».  Після цієї перемоги дебютанти першої ліги – «Гірник -Спорт»  застовпив третю сходинку в  турнірній таблиці за тур до зимової  перерви.

Невдачі стали якимось роком для кіровоградців. То поразка на останніх хвилинах матчу проти «Миколаєва», то  в поєдинку зі алчевською «Сталлю» також  гірка невдача. Вели в матчі. Чічіков  на 31-й хв. відкрив рахунок.  Нгаха в другому таймі, на 56-й хв., зрівняв рахунок. Логінов на 66-й хв. вивів вперед гостей. Локтіонов  забиває третій м’яч.Сталося це на 70-й хв. Кіровоградці скоротили рахунок  на 73-й хв. завдяки тому ж Чічікову.  14-те - незвичне для "Зірки" місце.

«Буковина» несподівано переграла тернопільську «Ниву». В кінці першого тайму відзначився Терехов,  45+1. А другому таймі  на 69-й хв. Загідулін приніс першу перемогу чернівчанам у  24- му чемпіонаті.

Дніпродзержинська «Сталь» доволі легко, з огляду  на результат  матчу, переграла  сумську команду – 3:0.  Куліш у першому таймі  двічі відзначився (39, 43 хв.), а колишній екс-гравець «Олександрії» Котляр (молодіжного складу ПЛ) з пенальті потроїв рахунок. Як результат, друге місце і гра в запасі.

«Нафтовик-Укрнафта», що  в останніх турах набрав очки, успішно грав, дозволили зайняти 5-ту сходинку в трунній таблиці, не дивлячись  на нічию з «Геліосом». Швидкий гол на 7- й хв. у виконанні  Сандея вселяв надію на перспективність подальшої гри з боку охтирчан. Та вже на 34-й хв. Панасенко зрівняв рахунок у матчі. Цей рахунок не змінився і фінального свистка арбітра.

Розігрався Хльобас в «Динамо-2»,  кий другий матч поспіль відзначається «дублем». І цього разу на 3-й та   29-й хв. матчу забиває м’ячі у ворота миколаївців.  Екс- гравець «Олександрії» Полярус на 54-й хв. доводить рахунок до 3:0 на користь динамівців. І кияни вже на 9-му місці, а «Миколаїв» опускається на 12-те місце.

І  найбільшими несподіванками  16- го туру стала перша поразка «Олександрії» від «Десни» та  домашня поразка «Тернополя»  від «Гірника» з Кривого Рогу – 0:3. Усі три м’ячі були забиті в другому таймі.  Спочатку Сітало на 61- й хв. відкриває лік голам, далі екс-гравець «Олександрії»   та «УкрАгроКому» Боровський на 80-й хв. збільшує рахунок,  а Рябов , ще один екс-гравець  «УкрАгроКому»  доводить  рахунок до 3:0.  «Тернопіль»  зберіг 5-те місце, а  ось «Гірник»  піднявся до 11-го місця в турнірній таблиці.

Чим запам`ятався ще 16-й тур?  Трьома вилученнями,  забито 26 м`ячів ( в гостях – 10, вдома -16,  5 перемог святкували господарі,  2- гості, 1- нічия).

Команда                                                 і     в     н       п     рм         о
1."Олександрія"                                   15   11    3      1    30 - 9       36

2. "Сталь" (Дніпродзержинськ)                15   8      6      1     22 - 8      30

3. "Гірник-Спорт" (Комсомольск)              16   9      3      4   26 - 16      30

4. "Тернопіль"                                           16  7    5      4      21 - 23      26

5."Нафтовик-Укрнафта" (Охтирка)             16  6    6      4     15 - 15       24

6. "Десна" (Чернігів)                                  16  6    5      5      20 - 12      23

7. "Геліос" (Харків)                                    16   6    5      5      22 - 18     23

8. "Полтава"                                              16   6    5     5       14 - 13      23

9. "Динамо-2" (Київ)                                   15  6    4     5       19 - 13      22

10. "Суми"                                                  16  6  2     8         15 - 25      20

11.  "Гірник" (Кривий Ріг)                             16  4  7    5           19 - 16    19

12. "Миколаїв" (Миколаїв)                              15  4    7           22 - 32    19

13.  "Нива"  (Тернопіль)                               16   5   2    9        17 - 31    17

14. "Зірка" (Кіровоград)                                16  4  4     8         21 - 20   16

15. "Сталь" (Алчевськ)                                   16  5  0     11       16 - 27   15

16. "Буковина" (Чернівці)                               15   1   1    13        9 - 30     4