00:09
Тріумф Василя Грицука

Справді, дубль Василя Грицука, який кілька років тому не зміг закріпитися в команді, повернувшись вдруге до олександрійської команди, сьогодні зробив свою роботу – відзначився двома голами. Це був день Василя. Його дії на полі  часто  нагадають  картини такого собі вільного
художника – пересувача. Футболіст  постійно шукає свою вільну зону, позицію на
полі, в якій старається  показати  віртуозність обіграну суперника на одній нозі, швидкість,
маневреність,  вихід на ударну лінію,  та інколи може «накрутити» такого, що й сам
потім хапається за голову. А  в цій першості  гравець є одним із кращих футболістів на полі. Почав
забивати.  Це вже другий дубль Грицука в 23-й першості.

А гра розпочиналася  не  на користь наших земляків. Здавалось, що тільки що зібрана наново команда буковинців приїхала до Олександрії  «розібраною», але вжне на 10-й  хвилині  саме гості відкрили рахунок  у матчі. Після  швидкої контратаки гостей, Зарубін не зміг парирувати удар Семенюка. Та вже  через 6 хвилин, після грубого порушення правил, коли наш гравець виходив  віч-на-віч з Когутом , захисник збиває з ніг, і арбітр у полі  Бохняк вказує на пенальті. Василь на класі витримав  паузу, голкіпер подався в один бік, а наш гравець

легким ударом зрівнює рахунок у грі – 1:1. До завершення гри у першому
таймі  олександрійці мали забивати ще кілька м’ячів  у ворота «Буковини», але,
на превеликий жал
ь,  цього не відбулося.  Перетримували,  не добігали, хибили з точністю, у деякій мірі недооцінювали суперника.

У другому таймі нашим землякам довелося добре попрацювати, щоб використати  більшість на свою користь. На 64-й хв., після добре організованої атаки, яка розпочалася

з половини поля господарів  і далі  флангом, а завершилася набігом на м’яч, на ударну позицію, та  прицільним ударом  Грицука з лінії штрафної – 2:1. І вже  олександрійці ведуть у матчі.

І нехай пам`ятним  на гольові ситуації другий тайм не назвеш –гра забувається – залишається  рахунок, котрий  вивів команду С.Кузьменка на першу сходинку турнірної  таблиці першості. Роботу зроблено. Отримано бажаний результат. Хотілось би, щоб цю

позицію вже до завершення першості ПФК «Олександрія»  нікому не віддав. Для цього у В.Шарана все є:  надійний і вдумливий президент, гравці, котрі можуть зіграти не лише на класі,  а й на морально вольових якостях. Є уболівальник,  є повага і шана.  Залишається – працювати  над створенням та реалізацією гольових моментів. А сьогодні гравцем  №1 в нашій команді, безперечно,був В.Грицук. Так тримати! Забивати і забивати! Він вміє це робити! Йому найкращі вітання і  побажання  великих успіхів  у футболі.

У 12-му турі «Олександрія»  відправиться до Чернігова  на гру проти місцевої «Десни», котра вже святкувала перемогу над нашими земляками – «УкрАгроКомом». Чекаємо перемоги!  Від перемог – до перемог!