Архив записей
Главная » 2016 » Апрель » 1 » Молодіжка поступається
23:01
Молодіжка поступається

В сьогоднішньому поєдинку молодіжних команд «Олександрія» -«Динамо», що відбувся на «Олімпі» наші молоді гравці поступилися киянам з рахунком  1:5. Звісно, клас динамівців по класу гри переважав клас гри олександрійців, і це справедливо. На початку гри кияни першими відзначилися голами. Перший гол записав на свій рахунок на 9-й хв. Яремчук. Та вже через 3 хвилини Бєсєдін подвоює рахунок. На 20-й хв. Грицук з пенальті скоротив з пенальті розрив у рахунку – 1:2. Була надія, що гра повернеться іншим боком – на користь земляків.  Та вже на 24-й хв. знову відзначився Яремчук - 1:3.  А під завісу першого тайму не втратив нагоду збільшити рахунок отримав Корзун, який на 45- й хв. ще більше засмутив наших гравців та уболівальників – 1:4. У другій половині гри гості ще раз влучно пробили і довели рахунок до 1:5 на їх користь. Казаков зробив все, щоб 5-й м’яч закотився в ворота олександрійців.

У складі "Олександрії" на полі побачили Грицука, Старенького і Дідечка, котрі набирають футбольну  форму.

Завтра головна команда буде протистояти головній команді киян. Будемо сподіватися, що то буде зовсім інша гра…, що принесе більш бажаний результат для олександрійців.