08:11

Главная » 2015 » Февраль » 20 » В.Шаран вирішив максимально перевірити гравців
12:20
В.Шаран вирішив максимально перевірити гравців

За якихось кілька днів перебування на заморських зборах В.Шаран провів серію швидкісних у часі контрольних матчів – максимально навантажив гравців. Тренерський штаб розуміє, що умови перебування відповідають кліматичним погоднім умовам українського клімату весна-початок літа. Матчі один одному в слід – своєрідний вияв сильних і слабких сторін команди.  Ми подаємо хронологічний звіт в цифрах і статистиці: 2 - виграші, та 2 - поразки. Забито - 5, пропущено - 4 м`ячі.

11-го лютого (8-го долетіли до Туреччини, - авт.) після тренування зранку о 9:30, ФК "Олександрія", о 15:30  провів свій перший спаринг на турецькій землі в 15-му році. Суперником наших земляків був болгарський  ПФК "Банско 1951". Гості з мінімальним рахунком здобули перемогу над олександрійцями.

ФК "Олександрія" - ПФК "Банско 1951"  - 0:1 (0:0)

Аланія (Туреччина), 15:30,  +11С,  20 глядачів,  поле - 4,

ФК "Олександрія":  1 тайм: Новак, Микицей, Ломко, Басов, Мягков, Запорожан, к/к, Чепурненко, Грицук, Старенький, Іващенко, Бідловський.

2 тайм: Леванідов, Сухоцький, Шендрік, к/к, Імереков, Голенков, Банада, Чорній, Пономар, Леонов, Гуськов (Коломоєць, 70), Степанюк

А вже 13- го лютого нашим суперником став казахстанський клуб  ФК «Акжайик» (резерват, охоронна система водних ресурсів). Рахунок  матчу  3:0 (1:0) на користь олександрійців.

Аланія, поля готелю GOLDCITY, +16 С, поле 4, 30 глядачів.

ФК "Олександрія":

1 тайм: Новак, Микицей, Басов, Імереков, Сухоцький, Запорожан, к/к, Грицук, Чорній, Старенький, Чепурненко, Пономар.

2 тайм: Рудик, Шендрік, к/к, Голенков, Ломко, Мягков, Леонов, Коломоєць, Бідловський (Гуськов, 70), Банада, Степанюк,  Іващенко.

Голи: А.Запорожан, О.Іващенко, Р.Степанюк (пенальті).

16.02.2015, 16:00, Аланія, Туреччина

ФК "Олександрія" - ФК "Каспій" - 1:0 (0:0)

ФК "Олександрія":  Новак,  Ломко, Мягков, Шендрік, Імереков (Іващенко, 65), Запорожан (к/к) (Степанюк, 65),  Леонов, Бідловський,  Гуськов, Коломоєць, Голенков (Старенький, 56).

Гол: А.Шендрік

17- го лютого  олександрійці зіграли черговий спаринг вже з польською командою  "Вігри Сувалкі".  Можливо, зіграв факт швидкості матчу від одного до іншого – на другий день. Але це ж і є перевірка на міцність, фізичну  витривалість, характер…

ФК "Олександрія" - ФК "Вігри" (Сувалки, Польща) - 1:3 (0:2)

Аланья, поле готелю GOLDCITY, +15, поле- 4 , 50 глядачів

Голи: Чорній - ???

ФК "Олександрія": Новак (Рудик, 46), Імереков (Шендрік, 46), Басов, Микицей (Голенков,60) , Сухоцький, Банада, Грицук, к/к (Запорожан, 46), Степанюк (Коломоєць,60), Чорній, Старенький,  Пономар (Іващенко, 46).

Будемо чекати звіту матчу ФК «Олександрія» з черговим спаринг-партнером по зборах