Суббота
27.04.2024
20:55

Главная » 2015 » Январь » 23 » Перший спаринг: бойова нічия. Попереду - 27- го січня цікавий поєдинок
23:03
Перший спаринг: бойова нічия. Попереду - 27- го січня цікавий поєдинок

ФК «Гірник» (Кривий Ріг) – ФК «Олександрія- 2:2 (1:1, 0:0, 1:1)
23.01.2015 р., 14:00, поле зі штучним покриттям.

ФК «Гірник»: Новачок, Васильєв, Баєнко, Павлов, Буряк, Бука, Григорик, к/к, Дорош, Боровський, Нудний, Ситало.
Головний тренер: Г.Приходько.
ФК «Олександрія»: (1-30 хвилина): Новак, Ломко, Аксьонов, Басов к-к, Мягков, Павленко, Койдан, Гуськов, Ямполь, Коломоєць, Степанюк.
ФК «Олександрія» : (31-60 хвилина): Леванідов, Бичков, Аксьонов, Басов, к/к( Шендрік, 46), Мягков, Павленко, Чепурненко, Голенков, Бідловський, Степанюк, Іващенко.
ФК «Олександрія»: (61-90 хвилина): Рудик, Микицей, Імереков, Шендрік, Сухоцький, Запорожан, к/к, Леонов, Грицук, Чорній, Пономар, Старенький.
Головний тренер: В.Шаран.
Голи: С.Нудний, 29, пенальті, новачок, 75, -Р.Степанюк, 13, С.Микицей, 76.

В.Шаран зіграв трьома складами - виставив на поле всіх гравців, що сьогодні знаходяться  в нього під руками.  Гості  першими повели в рахунку.  М`яч на свій рахунок записав новачок - Р.Степанюк.  Господарям вдалося відігратися вже через 16 хв., завдячуючи пенальті.  Наступний гол прийшовся на 75- ту хвилину поєдинку. У  "Гірника" також відзначився  новачок. Та вже за хвилину  досвідчений Микицей зрівняв рахунок. Здається, що гра  сподобалась усім, хто був її учасником. Сьогодні   в команді  олександрійців  надзвичайно велика конкуренція. Якщо було два склади, то сьогодні побачили вже провісника третього складу.

27 січня о 14.00 ФК «Олександрія» - ФК АФ «П`ятихатська». Матч  відбудеться на полі зі штучним покриттям.  Треба сказати, що  найближчий сусіда  по спарингу є учасником турніру  пам`яті  футболіста  "Дніпра" М.Кудрицького. У цьому турнірі змагаються 13 команд з Дніпропетровщини. Лідер турніру - АФ АФ "П`ятихатська" з Володмирівки, має в активі 4 перемоги в 4-х матчах (скільки ж перемог в команди УВД).