Поздравляем Вас Гость
Понедельник
19.11.2018
09:54
Меню сайта
Наш опрос
Как вы оцениваете наши новости?
Всего ответов: 121
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск
Архив записей
Реклама
Главная » 2017 » Март » 31 » А.Коломійцев розповів про завтра Березівки
14:02
А.Коломійцев розповів про завтра Березівки

 Осінні роботи по очищенню русла Березівки вселили надію мешканців на те, що таки річка буде мати не лише зовнішній вигляд, а й практичне своє спрямування – буде з чистою водою і риболовлею, яку хочуть бачити мешканці Олександрії. Покоління 70-х років минулого століття добре пам`ятають, коли з містка можна було стрибнути у воду не боячись дістатися дна... та й коропи водилися неабиякі...

Основні роботи, завдячуючи виділенню коштів з обласного екологічного фонду, у чому сприяв губернатор Кіровоградщини С.Кузьменко, були освоєні  місцевим "Олександрійським міжрайонним управлінням водного господарства». Але на думку людей, не все, що було заплановано зроблено.

Заступник голови облдержадміністрації Андрій Коломійцев, який безпосередньо є куратором від губернатора, з цього приводу підкреслив:

-На даний час вивчається питання подальшого фінансування чи з обласного бюджету. чи з екологічного фонду суми коштів на завершення робіт по очищенню  та благоустрою річки Березіква, що протікає центральною частиною м.Олександрія. Восени зроблені роботи очищення русла від мулу, сміття, рослинності. Виконані роботи з днопоглиблення та укріплено береги габіонами. Спеціалісти департаменту капітального будівництва облдержадміністрації вкотре хочуть пересвідчитися у правильному використанні коштів за призначенням, щоб визначити ефективність виконаних робіт, а потім слід шукати механізм подальшого фінансування завершення робіт (це стосується очищення та будівництва габіонів у верх по течії Березівки). Ми на постійному контролі тримаємо ці роботи, - відмітив куратор нашого міста А.Коломійцев.Чистота води, глибина річки у великій мірі залежить від самих мешканців міста, які не повинні її засмічувати побутовими відходами. 

І.Мельник

Просмотров: 571 | Добавил: wernega | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]