18:11

Главная » 2014 » Сентябрь » 21 » 9 - й тур – майже третина Чемпіонату позаду
21:44
9 - й тур – майже третина Чемпіонату позаду

Підсумовуючи результати 9-го туру  слід звернути увагу на цікаву деталь: якщо лідери втратили очки, то внизу турнірної таблиці  йде вперта боротьба за очки. Та все по порядку.

Київське «Динамо-2»  не дало гостям  бодай вивезти одне очко. Нульова нічия і  вже «Сталь»  Дніпродзержинська  відстає від  одноосібного лідера – ФК «Олександрії» на 8 очок. Ще один клуб, який бореться за лідерство «Геліос»  також розійшовся мировою нічиєю з комсомольським «Гірником-Спортом».  Перемога ФК  «Тернопіль», який зненацька підкрався до групи лідерів, обігравши в гостях чернівецьку «Буковину» з  рахунком 2:1, дала змогу  зайняти третє місце в турнірній таблиці. Господарі  повели в рахунку – Степанков на 23-й хв. забив перший м`яч у ворота  тернопільчан. Гості ж відігралися на 40-й хв. точним ударом Мединського. У другому таймі на 56-й хв. помиляється Жовтюк – забиває у власні ворота м’яч – автогол.  «Геліос» і «Гірник-Спорт» з однаковою кількістю очок ділять 4-е та 5-е місця в таблиці.  Ще один із потенційно можливих лідерів кіровоградська «Зірка»  знову програє. Цього разу вдома чернігівській «Десні» , пропускаючи в сої ворота два м’ячі.  Картушов на 6-й хв.  відкрив рахунок, а Деребчинський на 90-й встановив остаточний результат - 2:0.  «Десна» піднімається  на 7- ме місце, а «Зірка» - восьме.

«Суми»  вдруге після «Олександрії» засмутили алчевську «Сталь».  Гребенюк на 2-й хв. відкриває рахунок. Локтіонов на 40-й хв. зрівнює  рахунок, а на 57- й хв. Лебеденко приносить перемогу своїй команді – і «Суми»  вже на 9- му місці.

МФК «Миколаїв» в упертій боротьбі змогли здолати криворізький «Гірник» з рахунком 3:2.  Микоаївці довлі легко в першому таймі забили три сухі м’ячі. На 21- й хв. Стеценко, а  Сомов на 39 –й та 42-й  довів  рахунок до 3:0. Треба віддати належне гостям, які не знітилися , і другому таймі  нудний на 52-й та  65-й хв. оформляє дубль у ворота миколаївців.

Ще один невдаха ліги «Нива» з Тернополя таки виборола залікове очко у гостях – «Нафтовика – Укрнафта» . На гол  зайчука на 32-й хв., підопічні  Самардака відігралися на 56-й хв.

Тур небагатий на голи. Забито 16 м`ячів ( 6- вдома, 10- на виїзді), зафіксовано  3 нічиї,  4  перемоги в гостях.  Два гравці відзначилися «дублями»: Сомов («Миколаїв») та Нудний – «Гірник» . Цікава деталь – м’ячі забито в протистоянні цих команд.